Kalendarz wydarzeń marketingowych – zobacz rozkład eventów na 2023 rok!

Judyta Kokoszkiewicz Content Marketing

Zebraliśmy w jednym miejscu najciekawsze wydarzenia marketingowe 2023. Oto kalendarz, w którym ujęliśmy topowe branżowe konferencje, jak też lokalne inicjatywy, które warto śledzić.

Stworzyliśmy ten kalendarz wydarzeń marketingowych dla Ciebie! Dzięki niemu nie przegapisz inicjatyw, które dają możliwość dzielenia się wiedzą, doświadczeniami i nawiązywania wartościowych relacji. Organizujesz konferencję, spotkanie lub barcamp i chcesz znaleźć się kalendarzu marketingowych wydarzeń na 2023 rok? Napisz do nas na (hello@kohai.pl). Lista jest na bieżąco aktualizowana.

Zobacz najważniejsze wydarzenia marketingowe:

STYCZEŃ

Meetup 404  – 19 stycznia, jest drugą edycją barcampu, czyli spotkania dla specjalistów SEO i digital marketingu. Spotkanie odbywa się w Warszawie.  

WE!RE GAMERS Marketing Talks 11 stycznia 2023. W tym roku wydarzenie skupiło się na temacie (Gaming) Influencer Marketingu i było skierowane do marketerów. Podczas paneli dyskusyjnych online i webinarów dyskutowano o gamingu i unikalnych kampaniach angażujących influencerów oraz ich społeczności. 

LUTY

Rema Days Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku 1-3 lutego odbywające się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.  Impreza cieszy się sporym zainteresowaniem, na co wskazują liczby: 30 000 odwiedzających i ok. 830 wystawców. 

wydarzenia marketingowe Rema Days

Promo Show – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku 8-9 lutego – to event skierowany do agencji reklamowych, drukarni, jak i klientów końcowych.  

MARZEC

eTradeShow 2-4 marca 2023, Warszawa. To konferencja, podczas której można poszerzać swoją wiedzę w dziedzinie e-commerce i marketingu internetowego. Podczas wystąpień prelegentów będzie można poznać także ciekawe zagadnienia dotyczące SEO i SEM. 

Nowoczesna Sprzedaż i Marketing 2023 – 17 marca w Warszawie. To konferencja z solidną dawką wiedzy dotyczącej nowoczesnej sprzedaży i marketingu B2B. Jak zapowiada organizator,  “konferencja NSM 2023 to starannie zorganizowane wydarzenie, które pomoże Ci przyspieszyć pracę działów marketingu i sprzedaży B2B. Poznasz praktyczne studia przypadków oraz twarde dane, które wskażą kierunki do wzrostów”.

Mobile Trends Conference 2023 28-29 marca w Krakowie. Uczestnicy eventu poznają  najciekawsze aspekty dotyczące  sprzedaży online, nowych technologii, projektowania aplikacji czy aspektów UX/UI. 

KWIECIEŃ

Targi e-Handlu 2023 – 6 kwietnia w Warszawie – to wydarzenie jest jednym z największych eventów dla specjalistów działających w e-commerce. Obecność na targach pozwala  poszerzyć znajomości w branży i uczestniczyć w ciekawych prelekcjach topowych specjalistów z zakresu marketingu internetowego. 

wydarzenia marketingowe

MAJ

SEO & Content Camp 25-27 maja w Zakopanem to event organizowany przez WhitePress®. Podczas prelekcji będą poruszane tematy zaawansowanych algorytmów i AI w SEO, przyszłości content marketingu czy SEO w działaniach międzynarodowych. 

LIVE Influencer Wrocław: 27-28 maja 2023. Wydarzenie, podczas którego poznasz na żywo influencerów, dowiesz się, jak zrobić kampanię z twórcami w social mediach, wysłuchasz prelekcji popularnych marketerów czy weźmiesz udział w warsztatach tworzenia krótkiego video. 

I <3 Marketing&Technology 15-19 maja 2023 roku w Warszawie odbędzie się już XV edycja konferencji!  Po raz pierwszy konferencja potrwa aż pięć dni. Będzie obejmowała bloki tematyczne: Marketing, social media, SEO i content, DEV, automation&tools.

I love marketing

Forum IAB – 30-31 maja, Warszawa. To konferencja, która wytycza standardy najlepszych praktyk. Stanowi jedno z najważniejszych źródeł inspiracji, wiedzy i doświadczeń w szeroko pojętej branży digital marketingu w Polsce. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będzie: 2023 mówi: Sprawdzam! Jaka strategia na „ciekawe czasy”? 

IAB HowTo – cykl konferencji zainicjowanych przez przedstawicieli Grup Roboczych działających przy IAB Polska. Cykliczne wydarzenia dostarczają uczestnikom najlepsze tipy od topowych specjalistów. Poznasz tu nowinki m.in. z zakresu social mediów, content marketingu, influencer marketingu, SEO, programmatic czy PR marketingu. 

Social Media Week w Warszawie to wydarzenie łączące tematykę mediów społecznościowych ze sprzedażą online. Prelegenci na tym szkoleniu przedstawią pomysłowe sposoby na kreowanie treści w social mediach. Ponadto poznasz też newsy dotyczące najnowszych trendów marketingowych dotyczących portali społecznościowych.

WRZESIEŃ

Festiwal Marketingu 13-14 września 2023 w Warszawie. To największe w drugiej połowie roku targi dla branży reklamy i poligrafii reklamowej. Są imprezą, która dostarcza inspiracji z zakresu eventów, poligrafii, gadżetowych nowości czy opakowań. 

InternetBeta – 13-15 września w Tyczynie. To kolejna konferencja, która zapewnia dawkę wiedzy z zakresu marketingu, analityki internetowej, biznesu, social media oraz handlu e-commerce.  

Crash Mondays – to cykliczne i (raczej) kameralne spotkania osób pracujących w branży marketingowej. W trakcie eventów marketerzy nawiązują nowe znajomości i dzielą się wiedzą na scenie.  

Czwartek Social Media w Warszawie – to cykliczne spotkania, które odbywają się także w różnych polskich miastach. Polegają na integracji szeroko pojętej branży social media i marketingu internetowego, polegające na rozwijaniu kontaktów i wymiany doświadczeń.

Śledzim internety: odbywające się cyklicznie w Białymstoku kameralne spotkania osób z branży marketingowej. Tak jak w trakcie Czwartków Social Media, na spotkaniach można wysłuchać ciekawych prelekcji i nawiązać znajomości.

Mamy nadzieję, że ta lista pomoże Ci zaplanować zarówno wyjazdy na eventy, jak i uczestniczenie w nich w roli prelegenta. Jeśli w powyższym zestawieniu brakuje Ci jakiegoś eventu, daj nam o tym znać na maila hello@kohai.pl.