Account Manager

  • Lokalizacja Białystok
  • Doświadczenie Specjalista

Zakres obowiązków:

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji, bieżąca obsługa klientów firmy
  • pozyskiwanie nowych projektów
  • koordynowanie procesu nawiązywania współpracy z klientami, przygotowanie ofert i prezentacji
  • współpraca z wewnętrznym zespołem zaangażowanym w realizację projektów
  • bieżące raportowanie skuteczności prowadzonych działań

Napisz do nas! Pogadamy, jak możemy zgrać Twoje oczekiwania i nasze wymagania, abyś mógł/mogła tworzyć zespół razem z nami 🙂

Liczymy na to że:

  • posiadasz 2 lata doświadczenia związanego z samodzielną obsługą Klientów w Agencji Marketingowej
  • cechuje cię aktywność w komunikacji, otwartość i odrobina szaleństwa
  • swobodnie i naturalnie posługujesz się językiem branżowym i terminologią, charakterystyczną dla środowiska mediów społecznościowych (w tym również Wideo, Paid Ads, Content Marketing)
  • posiadasz umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i prezentacyjne
  • masz talent do budowania i utrzymywania dobrych relacji z Klientami
  • jesteś samodzielny/a i sumienny/a w działaniu oraz wykazujesz się baaaaardzo dobrą organizacją pracy

Mile widziana znajomość narzędzi:

  • Canva
  • Google Analytics
  • Sotrender
  • Arkusz Google

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wypełnienie formularza:

A dlaczego warto współpracować z nami?

  • wynagrodzenie adekwatne do Twojej wiedzy, doświadczenia, a przede wszystkim tego co wniesiesz do naszego zespołu ( widełki UOP 4 500,00 – 6 500,00 brutto, możliwość współpracy B2B)
  • rozwój wiedzy i kompetencji poprzez możliwość udziału w konferencjach branżowych, wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach, dostęp do kursów, webinarów oraz naszej firmowej biblioteczki
  • elastyczny model pracy, nasza kultura organizacyjna oparta jest w dużej mierze o zasady Work-Life Fit, więcej tym możesz poczytać tu.
  • w zdrowym ciele, zdrowy duch – dbamy o naszych pracowników zapewniając im nie tylko prywatną opiekę medyczną, ale także pakiet sportowy
  • we know that knowing languages ​​is very important, so dofinansowujemy lekcje j. angielskiego, które odbywają się w naszych biurach
  • mamy też aplikację TeamToolbox, w której wysyłamy sobie karteczki Kudos i zbieramy punkty, które możemy wymieniać na nagrody indywidualne lub wspólne inicjatywy
  • nie znamy pojęcia dress code’u, pracujemy w luźnej atmosferze, ale jesteśmy dobrze zorganizowani. Mamy mnóstwo narzędzi ułatwiających naszą pracę. Na co dzień korzystamy ze Slacka, Asany, Google Workspace.
  • PS. Nie chcemy tak od razu odkrywać przed tobą wszystkich kart, ale możemy Ci powiedzieć, że w godzinach pracy rozgrywamy turnieje w rzutkach albo ping-ponga, mamy dużo słooodyczy i robimy najlepsze imprezy integracyjne… więcej opowiemy Ci już na rozmowie